Tournament (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (41 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: The username %name does not exist.
mn: %name гэдэг хэрэглэгчийн нэр байдаггүй.

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: System
mn: Систем

en: W
mn: Б

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Finished
mn: Дууссан
