Tournament (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (45 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Details
ne: विस्तृत

en: System
ne: प्रणाली

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Alias
ne: उपनाम

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
