Tournament (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
