Tournament (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Public
sr: Јавно

en: Disable
sr: Искључи

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Finished
sr: Завршено

en: View mode
sr: Врста приказа
