Townsend Security Key Connection (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: An error occurred
es: Sucedió un error

en: Binary
es: Binario

en: Choose the type of key.
es: Elija el tipo de clave.

en: Key Size
es: Tamaño de la clave

en: Enter the size of the key.
es: Introduzca el tamaño de la clave.

en: Choose the encoding method.
es: Elija el método de encriptación
