Townsend Security Key Connection (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Binary
uk: Двійковий

en: Key Name
uk: Назва ключа

en: Encoding Method
uk: Метод кодування

en: Key Size
uk: Розмір ключа
