TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: more
ast: más

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Mode
ast: Mou

en: Line
ast: Llinia

en: Function
ast: Función

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
