TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
