TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: more
bs: još

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Location
bs: Lokacija

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Column
bs: Kolona
