TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
