TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: more
el: περισσότερα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Mode
el: Τρόπος

en: Line
el: Γραμμή

en: Desc
el: Φθί

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Function
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Messages
el: Μηνύματα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Column
el: Στήλη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
