TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: more
eo: pli

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
