TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: more
eu: gehiago

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Mode
eu: Modoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Function
eu: Funtzioa

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Context
eu: Testuingurua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Column
eu: Zutabe

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
