TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: more
fa: بیشتر

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: URL
fa: نشانی

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Mode
fa: سبک

en: Line
fa: خط

en: Desc
fa: نزولی

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Function
fa: تابع

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Context
fa: زمینه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Column
fa: ستون

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
