TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: more
he: עוד

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Line
he: שורה

en: Desc
he: יורד

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Function
he: פונקציה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Messages
he: מסרים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Context
he: הקשר

en: Offset
he: היסט

en: Column
he: עמודה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
