TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: more
lv: vairāk

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Mode
lv: Režīms

en: Line
lv: Līnija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Function
lv: Funkcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Context
lv: Konteksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Column
lv: Kolonna

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
