TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ

en: Line
mr: रेषा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
