TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: more
ps: نور

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Column
ps: ستن

en: - All -
ps: - ټول -
