TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: more
sv: mer

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: Mode
sv: Läge

en: Line
sv: Rad

en: Desc
sv: Fallande

en: Arguments
sv: Argument

en: Function
sv: Funktion

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Messages
sv: Meddelanden

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Context
sv: Sammanhang

en: Offset
sv: Kompensera

en: Column
sv: Kolumn

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
