TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: more
af: meer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
