TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: more
ar: المزيد

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: URL
ar: العنوان URL

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: Mode
ar: النمط

en: Line
ar: السطر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Function
ar: الوظيفة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Messages
ar: الرسائل

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Context
ar: السياق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
