TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Location
bn: অবস্থান

en: Mode
bn: মোড

en: Line
bn: লাইন

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
