TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: more
fil: marami pa

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: All
fil: Lahat

en: Filter
fil: Salain

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
