TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: more
gu: વધુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Line
gu: લીટી

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: « first
gu: પ્રથમ
