TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
