TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Development
is: Þróun

en: more
is: meira

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: URL
is: vefslóð

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Filter
is: Sía

en: Location
is: Staðsetning

en: Mode
is: Hamur

en: Arguments
is: Rök

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Context
is: Samhengi

en: Column
is: Dálkur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
