TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Development
ja: 開発

en: more
ja: 続き

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Filter
ja: フィルター

en: Location
ja: 場所

en: Mode
ja: モード

en: Line
ja: 行

en: Desc
ja: 降順

en: Arguments
ja: 引数

en: Function
ja: 機能

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Messages
ja: メッセージ

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Context
ja: コンテキスト

en: Offset
ja: オフセット

en: Column
ja: カラム

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
