TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: more
ka: მეტი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Line
ka: ხაზი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
