TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Mode
kk: күй

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
