TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Mode
km: របៀប​

en: Line
km: ជួរ

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Context
km: បរិបទ
