TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
