TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: more
ku: زیاتر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Mode
ku: جۆر

en: Line
ku: هێڵ

en: Function
ku: فرمان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
