TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
