TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Mode
mn: Горим

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
