TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: more
nn: meir

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Mode
nn: Modus

en: Arguments
nn: Argument

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
