TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: more
oc: mai

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Mode
oc: Mòde

en: Line
oc: Linha

en: Function
oc: Foncion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Messages
oc: Messatges

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Context
oc: Contèxte

en: Offset
oc: Decalatge

en: Column
oc: Colomna

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
