TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: more
sk: viac

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Mode
sk: Režim

en: Line
sk: Riadok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Function
sk: Funkcia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: Column
sk: Stĺpec

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
