TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: more
sl: več

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Location
sl: Mesto

en: Mode
sl: Način

en: Line
sl: Vrstica

en: Function
sl: Funkcija

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Context
sl: Kontekst
