TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Mode
sq: Mënyrë

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Context
sq: Konteksti
