TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: more
da: mere

en: All
da: Alle

en: Location
da: Placering

en: Mode
da: Opførsel

en: ‹ previous
da: « forrige

en: next ›
da: næste »

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »
