TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: more
ur: مزید

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: User
ur: صارف

en: Filter
ur: فلٹر

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
