TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: more
be: болей

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Mode
be: Лад

en: Line
be: Радок

en: Arguments
be: Аргументы

en: Function
be: Функцыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Context
be: Кантэкст
