TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: more
bg: още

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Mode
bg: Режим

en: Messages
bg: Съобщения

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
