TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: more
ca: més

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Line
ca: Línia

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Function
ca: Funció

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Messages
ca: Missatges

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Column
ca: Columna

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
