TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: more
cs: více

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Mode
cs: Režim

en: Line
cs: Řádek

en: Desc
cs: Sestupně

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Function
cs: Funkce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Messages
cs: Zprávy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Context
cs: Kontext

en: Offset
cs: Posun

en: Column
cs: Sloupec

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
