TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: more
cy: mwy

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Mode
cy: Modd

en: Arguments
cy: Argiau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Offset
cy: Ongli

en: Column
cy: Colofn

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
