TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: more
da: mere

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Location
da: Lokation

en: Mode
da: Tilstand

en: Line
da: Linje

en: Desc
da: Faldende

en: Arguments
da: Parametre

en: Function
da: Funktion

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Messages
da: Beskeder

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Context
da: Kontekst

en: Offset
da: Forskydning

en: Column
da: Kolonne

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
