TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: more
es: más

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Filter
es: Filtro

en: Location
es: Ubicación

en: Mode
es: Modo

en: Line
es: Línea

en: Arguments
es: Argumentos

en: Function
es: Función

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Messages
es: Mensajes

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Context
es: Contexto

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Column
es: Columna

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
