TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Development
et: Arendus

en: more
et: veel

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Mode
et: Viis

en: Line
et: Rida

en: Desc
et: Kahanev

en: Arguments
et: Argumendid

en: Function
et: Funktsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Context
et: Kontekst

en: Offset
et: Nihe

en: Column
et: Tulp

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
