TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: more
hr: više

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Mode
hr: Režim

en: Line
hr: Redak

en: Desc
hr: Silazno

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Function
hr: Funkcija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Context
hr: Kontekst

en: Asc
hr: Uzlazno
